Havo
Atheneum
Gymnasium
Technasium

Scholierenchallenge ‘Ontwerp een voedselbos’

Geplaatst op 16-12-2022 in Technasium
Dit schooljaar doet het Keizer Karel College  mee met de scholierenchallenge ‘Ontwerp een voedselbos’.
Onze leerlingen onderzoeken hoe je een perceel van 1ha met een voedselbos inricht om er voor te zorgen dat een gezin van 4 nooit meer naar de supermarkt hoeft.
Elk groepje gaat aan de slag met het maken van plantencombinaties, onderzoek naar grondsoorten en de juiste indeling, een verslag en eindontwerp. Naast kleurrijke maquettes wordt er ook een VR-omgeving gebouwd.
Onze docenten én leerlingen zijn enthousiast.  Het project zet leerlingen aan het denken over verspilling, plantaardig eten en hoe ze ook anders kunnen leven. Dat niet alles uit de supermarkt hoeft te komen bijvoorbeeld.
Bekijk hier de video van onze leerlingen die aan hun eindproducten werken.