Havo
Atheneum
Gymnasium
Technasium

Leerlingen ontvangen certificaat internationaal project ‘Heritage for the Future’

Geplaatst op 13-05-2022 in UNESCO

Op maandag 9 mei (de Dag van Europa) ontvingen onze leerlingen uit 1vt3 hun certificaat voor deelname aan het internationale e-twinning project ‘Heritage for the Future’.

Sinds de start van dit project op 1 februari werkten onze leerlingen samen met leerlingen uit scholen in Turkije, Spanje Kroatië en Polen. De voertaal van het project was Engels. Een hele knappe prestatie dus!

De leerlingen onderzochten materieel en immaterieel erfgoed uit hun eigen land. Door erfgoed te koppelen aan geschiedenisonderwijs, kan dit bijdragen aan de ontwikkeling van historisch besef. Het heden en het verleden krijgen zo meer betekenis en waardering.

De leerlingen presenteerden de onderzoeken aan elkaar met behulp van posters, padlets, filmpjes, kahoots, jigsaws en tijdens Zoommeetingen. Daarnaast is er online samengewerkt aan opdrachten met alle deelnemende leerlingen in gemixte teams.

Klik op onderstaande links voor een impressie van de producten die tijdens het project zijn gemaakt:

https://youtu.be/RzgtZ0FIJe4

https://www.artsteps.com/view/6244dcae52af139d8324a171